FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak zapisać się na zajęcia?

Na zajęcia można zapisać się telefonicznie, przez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej, przez e-mail lub nasze media społecznościowe.

Czy mogę brać udział w kursach online korzystając z tabletu lub z telefonu?

Oczywiście, że tak! Najważniejsze, abyś czuł/a się swobodnie!

Czy można samemu wybrać lektora?

Oczywiście! Więcej o naszych lektorach dowiesz się tutaj . Jeżeli chcesz zapisać się do konkretnego lektora, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj, że lektor działa w oparciu o swój indywidualny grafik i niestety może się zdarzyć, że wybrany przez Ciebie lektor będzie niedostępny w interesujących Cię godzinach.

Na jaki okres zawierana jest umowa i jak wygląda ewentualne odstąpienie od niej?

Umowa zawierana jest na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Oznacza to, że kursant zobowiązuje się do uczestniczenia w zajęciach, a w wypadku chęci odstąpienia od umowy, powinien zrobić to z miesięcznym wypowiedzeniem (np. jeżeli kursant chce zakończyć współpracę wraz z końcem czerwca, umowę powinien wypowiedzieć w miesiącu poprzedzającym, czyli w maju).

Czy wystawiacie faktury?

Tak!

W jakich godzinach pracujemy?

Biuro otwarte jest od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku. Terminy zajęć uzgadniane są indywidualnie w przypadku zajęć indywidualnych oraz grup dwuosobowych.

Czy przygotowujecie do międzynarodowych egzaminów językowych?

Oczywiście! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi lektorami tutaj.

Ile trwają zajęcia?

Zajęcia trwają 60 minut.

Jak mogę zapłacić za lekcje?

Przelewem. Pracujemy nad tym, aby umożliwić Państwo wygodne płatności przez stronę internetową. Więcej informacji o płatnościach online już wrótce.

Mam inne pytania, czy mogę z kimś porozmawiać?

Jeżeli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na pytanie w sekcji FAQ, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej, telefonicznie lub mailowo.

Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Skontaktuj się ze mną

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora