Dlatego warto skorzystać z naszego kursu

Co da Ci nauka j. francuskiego

Możesz zacząć edukację bez względu na wiek

Elastyczna oferta kursów dla każdego

Dzieci i Młodzież

Korzyści płynące z wczesnego rozpoczęcia nauki języka są widoczne na pierwszy rzut oka. Jak powszechnie wiadomo, dzieci i młodzież uczące się języka o wiele łatwiej przyswajają też wymowę, przez co są bardziej skłonne uzyskać naturalnie brzmiący akcent. Lektorzy w Rue de France posiadają doświadczenie w pracy z młodszymi uczniami. Zdają sobie sprawę z tego, że hiszpański postrzegany jako kolejny i niekoniecznie przyjemny przedmiot szkolny może szybko stracić atrakcyjność w oczach młodzieży. Dlatego oferują nie tylko pomoc w pracach domowych i wspólnej nauce do sprawdzianów - przede wszystkim są w stanie pokazać swoim uczniom język hiszpański od najlepszej strony, jednocześnie zachęcając i mobilizując młodzież do jego poznawania. W Rue de France uczymy z wykorzystaniem interaktywnych i nowoczesnych platform, bogatych w filmy, słuchanki, teksty i interaktywne quizy. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie dedykowanej dla najmłodszych uczniów, prosimy o kontakt poprzez formularz w celu dopasowania nauczania i formatu zajęć do indywidualnych potrzeb Państwa i Państwa podopiecznych.

Studenci

W dzisiejszych czasach język hiszpański jest jednym z najważniejszych języków świata. Wielu studentów uniwersytetów z całego świata decyduje się na szkolenie swojego języka francuskiego równocześnie zdobywając wiedzę z zakresu swojej specjalizacji. Coraz więcej studentów decyduje się też na studiowanie poza granicami swojego kraju, co często wiąże się z ciężką pracą i może stanowić wyzwanie ze względu na barierę językową. Część naszych lektorów przekonała się na własnej skórze, jak w rzeczywistości wygląda mieszkanie oraz podejmowanie nauki za granicą. Nasi lektorzy doskonale wiedzą, jak skutecznie przygotować swoich kursantów do podjęcia studiów w kraju hispanojęzycznym. Oferta programów na wymiany studenckie proponuje wiele wyjazdów do Hiszpanii, jak i innych miejsc, gdzie język hiszpański na pewno będzie przydatny.

Dorośli

Prawdopodobnie już kiedyś spotkałeś się z informacją, że nauka nowego języka jest bardziej owocna w młodym wieku, niż wśród rozpoczynających naukę nowego języka dorosłych. Nie oznacza to jednak, że nie możesz podjąć nauki w wieku dorosłym. Lektorzy w Rue de France doskonale rozumieją, że dorośli przyswajają wiedzę w zupełnie inny sposób, a dzięki odpowiednio dobranym metodom dydaktycznym oraz doświadczeniu w nauczaniu różnych grup wiekowych, są w stanie przeprowadzić każdego, niezależnie od wieku, przez wszystkie etapy nauki języka francuskiego! W Rue de France wiemy, jak skutecznie uczyć dorosłych. Ukończyłeś studia i pragniesz odświeżyć swoją znajomość języka? Chciałbyś rozwijać umiejętności językowe w celach zawodowych lub prywatnych? A może pragniesz rozpocząć naukę języka francuskiego od podstaw? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami w celu dobrania odpowiednich dla Ciebie zajęć i rozpocznij przygodę z hiszpańskim już dziś!

Firmy

- Na nasz kurs biznesowy możesz zapisać się indywidualnie lub wybrać opcje w grupach 3-4 osobowych. Jest on dedykowany dla osób ze znajomością języka średnio zaawansowaną i zaawansowaną.

- Jeśli przygotowujesz się do pracy w firmie międzynarodowej lub zagranicznej, kurs biznesowy będzie dla Ciebie idealny.

- Pokażemy Ci jak budować umiejętność komunikowania się w obszarze języka specjalistycznego oraz przygotujemy do rozmowy o pracę. Dołączenie do kursu będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz nauczyć się jak pisać maile w języku hiszpańskim, a może prowadzić spotkania biznesowe czy negocjacje.

Możesz liczyć na odpowiedź najpóźniej w kolejnym dniu roboczym!

Skontaktuj się ze mną

Rodzaj zajęć

Wybierz lektora